Každému co jeho jest

V civilizovaném a demokratickém světě je nezadatelným právem každého člověka pokoušet se i o nemožné. Proč by si to nezkusil, že? Může si vyzkoušet i to, pro co nemá buňky, na co nemá kvalifikaci nebo jiné předpoklady. Protože kdyby se mu to nedařilo, vždycky se s tím dá seknout.copywriter.jpg
Člověk si tak může počínat, ovšem měl by přitom vzít v potaz, že by podobné počínání mohlo znamenat i problémy, jež takový nezdar provázejí. Někdy zanedbatelné, někdy i větší. A hlavně by měl být soudný a nepokoušet se stůj co stůj o nemožné. Třeba už i jenom proto, aby se se svým snažením nestal terčem posměchu.
Vezměte si třeba takové psaní. Jistě, písmenka jsme se ve škole naučili takřka všichni, ale s poskládáním těchto do smysluplného a kvalitního textu už je to o poznání horší. Je v našich řadách jen málo těch, kdo by dokázali napsat nějaký tlustý román, není o mnoho víc těch, kdo by zvládli nějakou tenčí knihu. A jsou i tací, pro něž je i mnohem kratší text problémem.
Což není výtka, jen konstatování. K němuž je záhodno dodat, že by tedy měl psát ten, kdo to umí. Zatímco třeba obchodník by měl obchodovat, řemeslník provozovat svou živnost a podobně. Protože proházet jim role by bylo všeobecně na škodu.
A proto je záhodno i majitelům internetových stránek vřele doporučit, aby přenechali psaní jiným, neovládají-li elementární pravidla pravopisu a ani krátce neudrží dějovou linii. Aby dělali to, co umí. Protože na psaní je vždy k mání nějaký ten seo copywriter. Někdo, pro koho není problém napsat ten pravý a adekvátně kvalitní text pro právě tu kterou internetovou stránku.psací pomůcky.jpg
Takový dokáže napsat text pro www stránky stejně jako texty pro stránky se zaměřením na SEO nebo reklamní sdělení ‚levou zadní‘. Nepotřebuje dlouhé hodiny či dny strávené s tužkou nad kusem papíru, nepotřebuje slovník ani Pravidla českého pravopisu. A díky tomu podává kvalitní a přitom vcelku levný výkon. Jakého by leckdo ze živnostníků nedosáhl. Stejně jako by bylo nejspíše velkým výbuchem, kdyby si psal řemeslník reklamní texty a copywriter za něj zatím fušoval do jeho řemesla.

Publikováno v Www