Kéž by byl sex lepší


Sex je snad přímo údělem nás mužů. Aspoň tedy neznám žádného, který by se bez něj obešel a vůbec by mu to nevadilo, který by měl možnost se sexu věnovat, ale dobrovolně by se mu nevěnoval. Pokud už někdo z mně známých mužů sex neprovozuje, je to proto, že to jinak nejde, protože jsou tu zásadní komplikace. A co těmi komplikacemi myslím?

pár v posteli

  • Někdy je muž držen manželkou natolik zkrátka, že už nemůže na sex mimo domov ani pomýšlet. A když pak není doma uspokojen, neuspokojí se ani nikde jinde.
  • Někdy takový muž neprovozuje sex také proto, že nemá kde a s kým se mu věnovat. Když chybí partnerka a aspoň špetka soukromí, na sex nedojde, ani kdyby chtěl muž sebevíc.
  • A někdy jsou naopak podmínky, ale muže zradí tělo. A když je potence ta tam, je jasné, že na sex nedojde ani navzdory snaze a třeba i četným pokusům.

Jak to zařídit, aby si užily sex první dva zmíněné případy, to vám neporadím. Těžko bych mohl doporučovat, jak uniknout z područí přísné a podezřívavé manželky, která si svého muže uzurpovala, a neznám vás, takže ani nevím, kde byste si mohli sehnat partnerku a nějaký ten intimní koutek. A tak pomohu radou aspoň těm posledně zmíněným. Protože u těch vím, co jim schází, a také už znám způsoby, jak uniknout nepřízni osudu.

žena v posteli

Když mají muži problémy s potencí, neznamená to, že to musí být i konec jejich sexuálního užívání si. Příroda jim sice možná nepřeje, ale není to jenom příroda, co ovlivňuje erekce, jež jsou nezbytným předpokladem pohlavního styku. Jsou tu i různé přípravky, jimiž se dají špatné erekce vylepšovat. Je tu například Kamagra Gold 100mg 100 mg https://kamagar-pro.online/obchod/kamagra-gold-100mg/, která dokáže zajistit daleko lepší erekce, než jakých by byl muž jinak schopen. A jestli tedy nemáte dost dobré erekce a trpí tím váš sex, pořiďte si tento přípravek a bude to zase v pořádku.