Co je cílem dámských kozaček Pleaser Adore 3000


Prodloužit postavu o 18 cm – znáte dámské kozačky Pleaser Adore 3000? mají tak vysoký podpatek i platformu, že prodlužují ženskou postavu o téměř dvacet centimetrů, a to už je pořádná porce. Opticky prodlužují zejména nohy, takže pak dívka vypadá spíše jako superlehká gazela.

bota s platformou

Vzbudit pozornost barvou – kozačky si lze obout v černé barvě, ale výraznější jsou červená a bílá. Červená je barvou ohně a také základní (první) tělesné čakry, která právě souvisí s nohy a chodidly, což bude působit i nejpřirozeněji.

Podepřít symetrii tvarů ženské nohy – kozačky nejsou gumové galoše, které vypadají odpudivě, a připomínají spíše prostředí JZD z filmu „Slunce seno jahody“. Toto je něco jako tenká fólie, obepínající lýtko, chodidlo a část stehna nad kolenem. Působí to velice sexy.

červené lodičky

Zvednout chodidlo do výšky – zvednout patu do výšky a zvýraznit ženský kotník je něco tak provokativního, že to u mužů vzbuzuje ty nejdivočejší fantazie. Může za to zejména podélná i příčná klenba chodidel.

Vyzouvat boty v posteli – mnoho mužů si vychutnává slastný pocit vyzout svému protějšku kozačky až v posteli, protože ví, co bude následovat. Zouvání bot ovšem neprobíhá tak, jako vyzutí z vojenských polobotek, které odkopnete opodál a přestanou vás zajímat, toto je velmi smyslná procedura spojená s líbáním nohou od kolen až po obnažené plosky bosých chodidel.

Nepřerazit se – i přes veškeré krásy tohoto modelu obuvnického průmyslu to nejsou boty ani do tanečních, ani do horských svahů, kam se vypravujete s batohem na výlet. Upoutáte s nimi sice pozornost a přinesou mnoho vzrušení a možná i více orgasmů, než jste očekávaly, ale musíte se v nich naučit chodit. Tak trochu to připomíná chůzi na chůdách, protože chodidlo je posazeno vysoko nad povrch terénu. Zpočátku to zkoušejte raději s oporou a s někým, kdo vás povede.