Jak chránit sluneční brýle.


Sluneční brýle jsou nedílnou součástí všech lidí v letních slunečních dnech. Mají ochranné funkce a i stylové. Několik málo slov k jejich skvělé funkci. Sluneční brýle vám chrání zrak před přímými paprsky, které jsou v letních dnech opravdu ostré. Díky těmto paprskům se vám mohou dělat mžitky před očima. Proto je dobré mít nasazené sluneční brýle hlavně v poledních hodinách, kdy mají největší sílu. Sluneční brýle mají někdy jen stylovou funkci. Co si pod tím můžete představit? Slouží hlavně jako doplněk s elegantnímu ležérnímu stylu. Spousta lidí si sluneční brýle bere jen kvůli tomu, aby vypadali lépe.

pouzdro na sluneční brýle

Někdy je nemají ani na očích a slouží spíše jako čelenka ve vlasech a drží tak vlasy, aby nepadali do obličeje. Říká se tomu móda styl. Někdy je například zvláštní vidět osobu, která má ve vlasech sluneční brýle a na očích má brýle optické, které dané osobě pomáhají s viděním. Říkáte, že jste to ještě neviděli. Určitě ano, ale je to jen ojedinělé.

pouzdro na sluneční brýle

Jak ovšem uchránit tyto sluneční brýle, aby nebyli poškrábány a nezničili se. Když vstoupíte do místnosti, většinou si brýle sundáte, protože je v místnosti větší stín a dívat se přes brýle je namáhavé, neboť kvůli nim nic nevidíte. Místnost se vám promítne v naprosté tmě. V takovém případě si je hned dáte na hlavu nebo položíte vedle sebe na stůl. Tam ovšem vaše ať už drahé nebo i levné verze mohou přijít k úhoně. Mohou se špatným pohybem ocitnout na zemi nebo se poškrábat. Když si je dá žena do kabelky, kde má dalších x věcí rozhodně se poškrábou. Přece jenom v kabelce mívá žena i ostré věci jako jsou klíče od auta nebo domovu. Sklo je tak ničím nechráněné a při pohybu se o sebe tyto dva předměty mohou třít. Vznikne vám tak na slunečních brýlích rýha, přes kterou nevidíte. Obraz se vám tak stává rozpůlený nebo stále máte v zorném poli rýhu. Jak poškození předejít? Je to naprosto jednoduché, ke slunečním brýlím si pořiďte pouzdro na sluneční brýle. Zajistíte si tak jistotu, že když brýle v pouzdru odložíte, nic se jim nestane.