Zábava ve 21. století

Pokud se chcete vyhnout nudě přečtěte si něco o zajímavých způsobech vyžití, které nabízí dnešní doba
Pub quiz

V mnoha dnešních restauracích a hospůdkách je teď nový trend, nazývá se pub quiz, jak už anglický název napovídá, jedná se o kvíz v hospodě. Ve většině případů se soutěží v týmech. Spoluhráči spolu sedí u stolu a snaží se zodpovědět nejrůznější soutěžní otázky, nejlepší tým pak na konci večera vyhraje nějakou cenu. Tyto akce se pořádají na různá témata, takže mohou padnou otázky na aktuální celosvětové události ale také například na informace z oblíbeného filmu či seriálu. Způsob samotného soutěžení se liší na jednotlivých akcích, zábava je to však opravdu všude.
stromy u cesty.jpg
Lazer game

Jestli máte rádi střílečky, tohle je určitě něco pro vás. Můžete si zažít, jaké to doopravdy je být součástí přestřelky. Účastníci mají na sobě speciální vesty, které snímají lasery ze zbraní jejich protivníků. Tato hra má mnoho variací, můžete hrát v týmech, všichni proti všem, můžete si zvolit vlastní hudbu, barvy, osvětlení a mód. Taková jedna hra trvá většinou patnáct minut a věřte tomu, že na konci budete pěkně zpocení.
Únikové hry

V případě, že si raději zahrajete nějakou strategickou hru, která spíše, než vaši fyzickou zdatnost, vyzkouší tu psychickou, navštivte nějaký typ hry únikové, existují různé druhy s různými tématy a jistě se bude jednat o nezapomenutelný zážitek.
pivo v půllitru.jpg
Geocatching

Moderní technologie a vynalézavost lidí dospěli do takového úrovně, že vám mohou ozvláštnit a obyčejnou procházku přírodou nebo městem. Je to poměrně jednoduché, do vašeho mobilního telefonu si stáhnete příslušnou aplikaci a pomocí GPS signálu hledáte ve vašem okolí skrytá místa a malinké poklady. Často bývají schránky zapeklitě schované člověk musí objevit mechanismus, jak je otevřít, procvičíte si tak nejen vaši zručnost, také přidáte svému zdravý přirozeným pohybem, a navíc ještě poznáte zajímavá místa ve vašem okolí.