Hypotéka bez dokládání příjmů

Podnikatelské úvěry se sjednávají povětšinou v bankách, ale věděli jste, že pro ně můžete jít i do nebankovních společností, kde vám zajistí také velice výhodné podmínky jako je tomu například v případě hypotéky bez příjmu? Právě tento finanční produkt zaručuje, že nemusíte prokazovat příjmy, nemusí ani prokazovat na co peníze potřebujete, protože úvěr je bezúčelný a získáte tím peníze pro svou firmu.
našetřené mince.jpg
Podnikatelské úvěry si sjednávají firmy, podnikatelé a OSVČ. Ručíte nemovitostí, získáte za ni peníze a ty následně použijete do svého podnikání nebo do firmy
. S penězi můžete zajistit firmu na dalších spoustu let. Můžete se vyplatit z exekucí, můžete zvolit konsolidaci půjček nebo zaplatit jiné dluhy například na sociálním a zdravotním pojištění či jiné své závazky. Uhradíte faktury, vyplatíte mzdy zaměstnancům a můžete opět začít podnikat naplno.

Podnikatelský úvěr snadno a rychle

Podnikatelské úvěry jsou daleko mírnější a dokazování příjmů je zde také mírnější a volnější a proto to není tak složité a náročné jako je tomu například u spotřebitelských úvěrů. Proto nemusí být problém získat finance například v případě, že máte nízké daňové přiznání.
Registry se vůbec nezkoumají. Další velká výhoda, kterou si jistě budete užívat. Žádné zkoumání registrů, takže žádná podobná pravidla, na která byste narazili v bankách.
ruce na bankovkách.jpg
Pro všechny podnikatele
Jak se pohybuje úroková sazba?
1. Pokud máte drobný záznam, nebo máte úplně čistý registr dlužníků, čili v něm nejste zapsáni, můžete získat skvělou úrokovou sazbu již od 3% p.a.
2. V ostatních případech se úroková sazba pohybuje od 6,9,% p.a. tato sazba platí ve všech ostatních případech, takže pokud máte jakýkoliv záznam v registru, získáte tuto výhodnou úrokovou sazbu.
Kontaktujete nás telefonicky nebo pomocí formuláře na internetových stránkách. Ihned se vašim případem budeme zabývat. U podnikatelských úvěrů čekejte přísnější podmínky, co se týče jak úrokových sazeb, tak také ostatních podmínek.