Dluhy budou minulostí

Není nic jednoduššího nežli zabřednout do finančních obtíží, ze kterých se těžko dostává. Zejména podnikatelé by o tom mohli jistě dlouze vyprávět. Stačí jen několik nezaplacených faktur od nespolehlivých odběratelů a velký problém je na světě. Tím pádem nemá totiž ani sám podnikatel z čeho splácet své pohledávky. A Finanční úřad nebo zdravotní pojišťovna bývají nesmlouvaví.

růst

  • Aby se podnikatel nedostal ještě do větších problémů, je zapotřebí řešit je hned v zárodku.
  • Jestliže už nějaké dluhy na zmíněných úřadech vznikly, pak je už naprosto zbytečné chodit žádat do banky.

Snadná finanční pomoc

Podmínky jsou u nebankovních poskytovatelů stanovené trochu jinak. Jedná se totiž o hypotéku se zástavou nemovitosti. K předschválení je zapotřebí ofotit tuto nemovitost (dva snímky zvenku a uvnitř každou místnost) a spolu s on-line žádostí odeslat internetovou cestou. Bez dalšího složitého a zdlouhavého papírování bude celá záležitost většinou bleskově vyřízena. Další výhodou je dlouhá doba splatnosti, která se může nastavit až na dobu třiceti let. Tím je vlastně dané, že se bude jednat o velice nízké splátky, které rodinný rozpočet příliš nezatíží.

kufr peněz

  • Vyřízení je většinou už do čtyřiadvaceti hodin, což je pro každého klienta velice vítané.

Zlepší se tak nejen jeho finanční, ale také psychický stav. Konečně bude vědět, že se jeho problémy začnou řešit a on bude zase klidně spát. Hypotéka se poskytuje na chaty, chalupy, rodinné domy, byty, pozemky, garáže, komerční objekty. Finance z této zástavy se mohou vyšplhat až na sedmdesát procent z odhadní ceny. Odhad samozřejmě zařídí poskytovatel hypotéky.