Využijte Skype


Skype, si najde stále dost svých příznivců. Možná právě proto, prošel v poslední době inovací a je vylepšen nejen o nový vzhled, ale také o nově přidané funkce.
skype z kostiček
K čemu je nám Skype vlastně dobrý?
Skype, je vlastně univerzální aplikace, určená pro komunikování. Díky této službě, je nám umožněno v rámci sítě poskytovatele, provozovat internetové a video hovory zdarma nebo využívat skupinový chat. Komunikace může probíhat s lidmi na celém světě. Chcete-li tuto službu využívat, není nic jednoduššího. Do svého počítače si stáhnete aplikaci Skype. Dřív než se do toho pustíte, zjistěte si systémové požadavky, aby vám aplikace dobře fungovala. Skype vám sice nenahradí klasické telefonování, ale umožní vám být ve styku s přáteli, bez ohledu na to, kde se právě nachází.
Používání Skypu vám umocní sdílení zážitků. Komunikovat můžete pomocí zpráv, hlasových hovorů a video hovorů. Pokud vám služby, které jsou poskytovány zdarma, nestačí, můžete za přijatelný poplatek, využít i nějaké služby navíc. Můžete telefonovat a psát SMS do jiných sítí. Poplatky za služby zaplatíte buď průběžně, nebo v rámci předplacení služby.
Abyste mohli Skype plně využívat, musíte získat Skypové číslo. Pak už budete ve spojení, na jakémkoli místě a zařízení, které aplikaci Skype podporuje. K tomu, abyste získali Skypové číslo, takzvané osobní on line číslo, se musíte do aplikace zaregistrovat. Při registraci vyplníte vaše osobní údaje.
klávesy s obrázky
Nespoléhejte na to, že přes aplikaci Skype, můžete volat na tísňové linky. Tato služba poskytována není.
Vylepšením Skypu, je propojení se sociálními sítěmi. Můžete tedy komunikovat s přáteli na Facebooku. Můžete sledovat příspěvky na zdi nebo přidávat komentáře a vkládat fotografie.
Skype může využít kdokoli, napříč všemi věkovými kategoriemi. Obsluha je jednoduchá a snadno pochopitelná i pro méně zdatné uživatele.

Publikováno v Www