Nenechte se vykrást


Přirozeně, nikdo nechce být připraven o svůj majetek. Vykradený dům, či byt je opravdu velmi nepříjemným a traumatizujícím zážitkem. Na chatách a chalupách většinou přes zimu tolik nevegetujeme, zabezpečení těchto objektů, je tedy víc než na místě. Můžeme si samozřejmě nainstalovat bezpečnostní kamery. Pojistit se bezpečnostními dveřmi a zámky. Ale můžeme také využít služeb bezpečnostní agentury.
bezpečnostní kamera

Objednejte si pracovníka bezpečností agentury přímo do vašeho objektu. Nemovitost si prohlédne a navrhne řešení, jak nejlépe objekt zabezpečit. Přihlédne k vaší představě o zabezpečení i k finančním možnostem. Výhoda je, že firma, od které budete službu využívat, vám zajistí i následující servis. Jste napojeni na pult centralizované ochrany, tedy dvacet čtyři hodiny pod kontrolou. Při vniknutí nežádoucí osoby do objektu, se díky nainstalovaným bezpečnostním kamerám, spustí poplachový systém. Pracovník, který sleduje kamerový systém, vyhodnotí situaci a v případě potřeby, vyšle na místo výjezdovou službu. Při každém poplachu, i planém, je vždy vyrozuměn majitel objektu. Na kamerovém systému, je vždy vniknutí do objektu zaznamenáno. Pracovníci, kteří kamerový systém obsluhují, jsou proškoleni.
Hlídat si můžete nechat jak vnitřní, tak venkovní prostory. Tato služba je praktická, pro majitele rodinných domů.
hasiči u požáru
Užitečným zařízením, je pořízení elektrické požární signalizace. S tímto zařízením máte jistotu, že vždy, budete v čas upozorněni na případný požár. Předejte nejen újmě na zdraví, ale i na majetku. Díky čidlům, bude požár zachycen včas. Využít, můžete nejen protipožární čidla, ale i hlásiče plynu. Hlásiče jsou stejně, jako bezpečnostní kamery, napojeny na ústředny, které nahlášený poplach vyhodnotí.
Požární hlásič si můžete také zakoupit a sami nainstalovat, bez nutnosti napojení na bezpečnostní systém. V takovém případě budete na požár upozorněni zvukovým signálem.