Všechno pro dokonalou péči o Vaše koupání

Pořídit si na zahradu své vlastní soukromé koupání je docela jednoduché, ale dobře se o něj postarat a hlavně o vodu v něm obsaženou už tak jednoduché není, pokud nemáte to správné vybavení. Je důležité se vybavit nejen kvalitními přípravky pro úpravu vody, ale také spolehlivými pomocníky z řad příslušenství.

O vodu ve Vašem koupání se můžete starat nejrůznějšími přípravky, už se nemusíte spoléhat pouze na chlorové přípravky, ale v dnešní době i na kyslíkové přípravky nebo se postarat o vodu ve Vašem koupání za pomoci soli do bazénu.

letní odpočinek

Sůl do bazénu můžete využít jako dezinfekční přípravek v případě, že je Vaše koupací zařízení vybaveno salinizační jednotkou, ve které probíhá elektrolýza vzniklého roztoku. Jde o čistý chlorid sodný neobsahující fluoridy ani jodidy a je možné ji bez problémů použít i ke koupelím či k potravinářským účelům. Tento přípravek tedy můžete využívat k chloraci vody ve Vašem koupání.

Dále Vám v naší nabídce nabízíme tabletovanou sůl do bazénu, která je skvělým změkčovadlem. Pokud máte problémy s tvrdou vodou, což poznáte, pokud se Vám na hladině vody začnou objevovat bílé zákaly či na dně nebo stěnách Vašeho koupacího zařízení naleznete usazené vápenaté krusty, tak tento přípravek je dokonalým řešením tohoto problému a je ručen přímo pro Vás. Jde o přípravek vysoké čistoty, lisovaný za vysokých tlaků do tvaru tablet, který odstraňuje z vody přebytečné ionty vápníku a hořčíku.

potopený obličej

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na mořskou sůl do bazénu, kterou můžete ošetřovat vodu ve Vašem koupání nejen, pokud je vybaven salinizační jednotkou, ale i bez ní. Můžete si vytvořit léčivou mořskou vodu ve Vašem koupacím zařízení. Mořská voda je prospěšná a skvělá pro citlivou https://www.dtest.cz/ecka/85/e-223-disiricitan-sodny%3Fsection%3D6 pokožku. Každopádně ať už využíváte kteroukoliv ze solí do bazénu, vždy je důležité pravidelně provádět kontrolu hodnot PH vody a dodávat do vody přípravek pro srovnání těchto hodnot do správné výšky.