Statistiky promlouvají. Co jste o mužích možná nevěděly.


Zíráním na opačné pohlaví stráví muži údajně celý rok života. Vzhledem k tomu, že se svět mužů točí především kolem žen a teprve pak je zajímá všechno ostatní, by se dalo předpokládat, že to není jen jeden rok života, ale minimálně dvacet let.
Věrní muži mají podle statistik vyšší IQ a jsou srdečnější, než ti nevěrní. Pochopitelně, souvisí to s kvalitou vztahu mezi mužem a ženou a muži vulgární, nepozorní, chamtiví a sobečtí častěji podléhají „zvířecím“ pudům, než aby dali přednost láskyplnému vztahu.
dvě figury
Muži lžou víc než ženy, dokonce až dvakrát tolik. V průměru šestkrát za den.  Co je na tom pravdy, zkuste posoudit samy. Záleží však na tom, jak kvalitní osobnost dotyčný člověk je, mezi jakými lidmi se pohybuje, zda je mezi upřímnými, nebo falešnými, a záleží také na tom, čím se živí, kde pracuje, jaké má zájmy, jak nakládá s volným časem, a jak moc je pod tlakem stresu. Společným jmenovatelem lhaní je strach. Z čehokoli. Zkuste se nad tím zamyslet.

Notebook na klíně může způsobit mužskou neplodnost

Není to tak docela pravda. Jen do jisté míry. Proč? Laptopy samy o sobě nevyzařují žádné ionizující záření. Jejich slaboproudé elektrické obvody vydávají energii, která má ovšem zanedbatelný vliv na naše zdraví. Trochu větší vliv má torzní elektrické pole z napájecího zdroje laptopů, ale ten si muži pochopitelně nevkládají k varlatům. Vliv na neplodnost může mít do jisté míry teplo, kterým notebook varlata zahřívá. Ta jsou (ne náhodou) umístěna mimo tělo právě z důvodu, že v semenných váčcích je nižší teplota, než je ta tělesná 36,5 stupně. Zahřívání varlat teplem notebooku se tedy může na kvalitě spermií projevit. Otázkou je, do jaké míry.
dva sportovci
Muži ztrácí holením až šest měsíců života. Bez komentáře. Kdo nosí plnovous, nemusí nic takového řešit. Kdo se holí žiletkami a pěnou, ztrácí půl roku života, a kdo používá elektrický strojek, u holení může dělat ještě něco jiného a ztráta času se stává relativním pojmem. Posedět na toaletě s bateriovým Braunem není až tak od věci a divily byste se, kolik mužů si takto počíná.