Muži jsou nekonečnou křížovkou plnou záhad

Ruce v kapsách – většina mužů bezděky vsouvá obě ruce do kapes s podvědomým reflexem ohraničit přirození a upoutat tímto gestem pozornost. Někdy se dokonce stává, že si jej přes spodní prádlo uvnitř kapes uchopí. Na první pohled to působí odpudivě, ale mnozí esoterici vám jednoznačně sdělí, že jde o tzv. energetické uzavření obvodu. Pohlavní orgány se totiž nachází na základní čakře, a jestliže se jí dotýkáte rukama, propojujete vyšší čakry se základní do jedné uzavřené soustavy. Tento trik se dokonce doporučuje při meditaci. Nemějte tedy mužům za zlé tento akt, nemusí jít ihned o projev sexuální náklonnosti vedoucí až ke znásilnění.
brýlatý asiat
Prsteníček – po internetu kolují informace, že jestliže má muž delší prsteníček než ukazováček, je velmi mužný a jeho testosteron by mu mohl závidět leckterý mladík. Tito jedinci pak touží po sexuálním vybití mnohem více a bývají náruživými a výkonnými milenci. Tuto studii provádělo několik lékařských univerzit v Evropě i v zámoří a všechny se na svých výsledcích shodují. Pravděpodobně to souvisí s genovou výbavou, tvarem paží a zároveň s budováním tělesného zárodku v prenatálním období.
Emoce versus fakta– ženy jsou emoční stvoření a jejich mozek také v mnohem větší míře pracuje právě s emocemi, na rozdíl od logiky a praktických informací, které jsou spíše doménou mužů. Muži jsou zkrátka technicky zdatnější, zatímco ženy jsou citlivější a empatičtější. Vyznat se ve vlastních emocích, natož v těch cizích, jim mnohdy činí značné potíže. Ženy by zvláště na prvním rande měly být uvážlivější a volit témata rozhovoru neutrálního charakteru, než psychologické rozbory lidských povah.
mladý pár
Telefonní číslo– většina mužů si raději vyžádá od vás telefonní číslo, než aby vám nabízela to své. Vyplývá to z jejich povahy s převahou maskulinity, chtějí mít zkrátka navrch a rozhodovat, alespoň zpočátku, o svém výběru. Tak trochu to souvisí s geny pravěkých lovců, kteří si vyhlíželi „kořist“, namísto aby si kořist vyhlížela je samotné.