Víte co je to BMI kalkulačka?

Už nyní nemusíte čekat až přijde Nový rok, a vy si dáte své předsevzetí, že se pustíte do hubnutí. Přece během celého roku se můžete sami rozhodnout. Máte dost toho jak vypadáte, a chcete s tím právě v tuto chvíli něco začít dělat, nebo to je jenom popichování od vašich kamarádů či dokonce kamarádek? Od toho jsme tady, a budeme se vám snažit pomoci. S naší bmi kalkulačkou vám dokážeme poradit jak na tom nyní jste. Návod na to je absolutně jednoduchý. Stačí vědět svou váhu a výšku, rok narození.

bmi kalkulačka

Poté také vyplníte zda jste žena nebo muž. Poté to celé zadáte do naší kalkulačky, která už je připravena, vám vypočítá BMI. Pokud se ptáte co je to BMI, tak vám velmi rychle odpovíme. BMI je Body Mass Index což je vlastně index vaší hmotnosti. Pokud to napíšeme takto ve zkratce. Zkrátka podle barevné škály sami uvidíte jak na tom jste. U některých jedinců může nastat i takový stav, že místo nadváhy kterou si dali do hlavy, budou mít spíše podvýživu. Tento index tedy ukazuje možnosti od podvýživy až po obezitu. Samozřejmě, že někdo se cítí lépe, když má to kilo navíc. Jiný člověk je zase spokojený, pokud něco málo shodí. Pro nás jsou, ale nebezpečné oba stavy, a to konkrétně podvýživa, ale i obezita.

bmi kalkulačka

Proto bychom měli být někde v normě, a cítit se tak i i fit. Můžete se u nás také zaregistrovat, a sledovat naše přehledné stránky, které vám poradí i co si dopřát jako zdravou svačinku nebo i zdravý oběd. Musíme si přiznat, že muži mají daleko rychlejší spalování kalorií než my ženy, ale to už je tak dáno. Navíc pro vás máme i další skvělé návody jak zhubnout i po porodu. Eventuálně zjistíte co je to vlastně glykemický index. Máme pro vás připravené i různé cviky, na které se samozřejmě můžete také podívat, a nechat se jimi inspirovat. Pro dámy které zajímá jaké mají v dnešní době diety celebrity, máme také připravené články na našich stránkách takže si určitě počtete, a třeba se jimi necháte možná dokonce inspirovat? Kdo se více zajímá o zdravou výživu pro něj bude určitě zajímavý i článek o ketóze.