STOP množírnám!

Sháníte nádherného pejska, který je svým původem velmi ušlechtilý a je to velice věrný přítel? Jedná se o plemeno akity inu. Akita inu – prodej nádherných štěňátek. Velice úžasný původ. Rodiče stoprocentně zdraví. Předkové též. Sportovní výkony fenomenální. Najít správného parťáka do života je někdy těžké, protože tu máme mnoho skvělých plemen, které by rády kráčeli po našem boku. Nicméně všechny je mít nemůžeme. Vždy se podívejte na charakteristiku plemen, mezi kterými vybíráte vzhledem k tomu, že každé plemeno je jiné. Pokud podceníte správnou přípravu a vezmete si nevhodné plemeno, nebudete trpět Vy, ale ten pes, který mohl být v jiné rodině, která mu mohla nabídnout co potřebuje.

akita inu

Mnoho lidí si vezme štěňátko a chová ho do prvního konfliktu s ním. Nezapomínejte, že každý pes se musí vychovávat. Pokud podceníte východu, to ubohé zvíře buď dáte pryč a chudák se pak trápí někde v útulku a čeká na novou rodinu. Jenže nová rodina si ho vzít taky několik let nemusí. Mnoho lidí chce mít pejska od štěněte, a ne v dospělosti. Nebo si pejska necháte ale budete s ním „n a kordy“. Potřebujete velkou hrst trpělivosti, takže se obrňte nervy.

Pejsek Akita

Jak již bylo zmíněno, pejsci čekají na své rodiny v mnoha útulcích, a to především díky množírnám. Pejsek bez PP sice není žádaný tolik jako s PP, ale lidi milují nižší cenu. Pamatujte si, že dokud si budeme brát pejsky z množíren, tak tohle nikdy nepřestane. Představte si, jak má fena, která má mít maximálně tři vrhy za svůj život… má vrhů třeba osm. Je to hrozný už jen ze zdravotního hlediska fenky. Samozřejmě někdy se stane, že se pejsci s PP, kteří neprošli bonitací rozmnoží a v tomto případě to sice je smutný, ale je to v pořádku. Co není v pořádku je, když někdo k aktu pejsky nutí.

Předejte svému pejskovi kousek svého srdce. On Vám to tisíckrát vrátí, nebojte.