Pro koho je vhodný kočárek v trojkombinaci?

Někdo se výběru kočárku bojí, někdo se na něho těší a pro někoho je to náročné pro někoho snadné. Ale i tak je to určitá zodpovědnost. S kočárkem budete jezdit denně několik měsíců i let. Proto je dobré, aby kočárek opravdu vyhovoval a byl pohodlný jak vám, tak i vašemu miminku. Proto je dobré si dělat přehled toho, co od kočárku požadujete. A následně podle toho hledat u výrobců, který kočárek bude splňovat vaše požadavky.

na procházce

Pokud hledáte teprve kočárek pro narozené miminko, tak můžete přemýšlet i nad trojkombinací. Trojkombinace kočárek https://zelenazirafa.cz/cs/26-trojkombinace se skládá z jednoho podvozku a v k tomu je hluboká korba, sportovní korbička a vajíčko. Máte tak vše v jednom. Nemusíte po pár měsících znovu hledat vhodný kočárek a znovu s tím mít spousty práce. Takhle máte vše při jednom. Můžete mimino vozit v hlubokém kočárku a až bude samo sedět a v hluboké korbičce se mu už nebude líbit, tak pak stačí jen hned vyměnit korbičky a miminko může jezdit ve sportovní verzi, ze které lépe uvidí, ale zároveň si může i lehnout a vyspat se v kočárku. Vajíčko se může použít jako autosedačka nebo třeba jen na rychlý nákup do města.

žena s kočárkem

U trojkombinace to platí ještě o to více, že je třeba si při výběru opravdu dávat pozor a snažit se najít ten nejlepší kočárek. Změřte se tedy nejenom na barvu a styl kočárku, ale také třeba na velikost, váhu, skladnost, velikost korbičky, typ kol a jejich materiál. Je spousty detailů, které vám mohou pomoci usnadnit práci. Pokud chcete zdolávat náročnější terény, tak rozhodně vybírejte sportovní kočárky s nafukovacími koly a pevnou konstrukcí. Na některé terény postačí plastová kola. Hlavní je, aby se vám s kočárkem dobře manipulovalo a tak je možné si kočárek i přijet vyzkoušet a obhlídnout naživo a zjistit, zda se vám s ním bude dobře zacházet a zda vám bude sedět.

Publikováno v Nezařazené