Objevte kouzlo nebankovních společností

Ztráta zaměstnání, neschopnost splácet, tíživá finanční situace, osobní bankrot…termíny, které jsou všem nám velmi známé, přesto se o nich mluví velmi těžce. Každý kdo finanční problémy zažil, jistě ví, jak ponižující a psychicky náročné období to může být. Někdy stačí opravdu málo, jedno špatné rozhodnutí, které poznamená následujících několik let našeho života.

společný sen

Ať už se dostaneme do jakékoliv finanční tísně, řada z nás se tuto dobu snaží překlenout formou výhodného úvěru. Ten je v dnešní době nabídkou většiny bank. Jenže je opravdu úvěr z banky tak výhodný, jak by se na první pohled mohlo zdát nebo naopak nastavené podmínky hrají ve prospěch bank?

Potřebujete půjčku rychle a bez zbytečného papírování?

Jen málokterá banka je ke svým žadatelům natolik vstřícná, aby jim umožnila žádost podat online formou. Většinou je potřeba absolvovat cestu do banky, dojednat podmínky smlouvy, doložit potřebné dokumenty a v neposlední řadě počkat několik dní na verdikt. U bankovních společností je celý proces schvalování o poznání jednodušší. Žádost o úvěr můžete podat online, postačí připojení k internetu, naskenované dokumenty a pár minut vašeho času.

růst peněz

Nebankovní společnosti jsou známé hlavně svými rychlými půjčkami, které dokáží překlenout období do další výplaty, případně zafinancovat nenadálé výdaje. Řada nebankovních společností však v poslední době nabízí i americké hypotéky, které jistě uvítají takový žadatelé, kterým banka z jakéhokoliv důvodu úvěr zamítla. Výši měsíční splátky a úrokovou sazbu si můžete velmi snadno vypočítat pomocí americké hypotéky kalkulačky https://www.americkahypoteka.cz/americka-hypoteka-kalkulacka/. Sen o vlastním bydlení se tak může splnit skutečně každému. Americká hypotéka je navíc neúčelový úvěr, je tedy jen na vás za jakým účelem peníze z úvěru budete čerpat – bydlení, cestování, studium v zahraničí, atd.