Jaké účinky má poppers a opravdu jde o afrodiziakum? Vyzkoušejte a přesvědčte se o účincích sami!


Chcete si zpestřit náladu nebo sexuální život? Nebojíte se vyzkoušet něco nového a rádi se pouštíte do experimentů i se svým partnerem? Zkuste poppers.

Jaké účinky má poppers a opravdu jde o afrodiziakum? Vyzkoušejte a přesvědčte se o účincích sami!

Pokud navštívíte sex shop, určitě tam poppers najdete, o co ale jde? Tento název se uchytil a skrývá se pod ním chemická avšak zcela bezpečná látka, která je určená k inhalaci. Stačí se jednou nadechnout a člověk je okamžitě zbaven na nějakou chvíli všech zábran. Účinky jsou ale mnohem obsáhlejší. Kromě toho, že člověk pociťuje uvolnění, uvolní se mu také svaly a napětí, to velmi pomáhá právě při sexu, zábrany jsou pryč a nastupuje pocit euforie a dobré nálady. A kromě toho je to afrodiziakum, takže pro intimní chvilky se skutečně hodí.

pexels-photo-1450155

Žádná novinka na trhu

Poppers není nic nového, ba naopak, u nás je tato látka známá asi od 70. let, tehdy se s ní seznamovali zejména stejnopohlavní páry, no a to z jednoho jediného důvodu. Právě díky účinkům, které se dostavovaly ihned po vdechnutí, okamžitý nástup účinku, žádné čekání, zbavení zábran a lepší sexuální prožitek, to všechno bylo velmi lákavé a to hlavně během análního styku, protože látka dokáže uvolnit svalstvo a to veškeré svalstvo v těle. Nezůstalo ale jen u toho, lidé zjistili, že jde také o skvělou zábavu vhodnou na party a diskotéky, v klubech se běžně tyto látky dokonce vypouštěly a lidé si užívali nekončící zábavy.

To dnes už je doba jiná, poppers se dá běžně sehnat na internetu a právě i v kamenných sex shopech, jde o povolenou látku, takže každý kdo má minimálně osmnáct let se k ní dostane snadno. Ovšem nic se nesmí přehánět, v jedné lahvičce se ukrývá hned směsice chemických látek, které vyvolávají tyto slastné účinky, používat se ale musí s rozumem a v malé míře.

pexels-photo-3696396

Je to droga?

Někteří lidé si myslí, že jde o drogu, což úplně není pravda, ovšem i zde platí, že člověk si během nezřízeného užívání může uškodit. Během inhalace látek může dojít k poškození dýchacího ústrojí, nebezpečné pak může být všelijaké kombinování jiných omamných látek či alkoholu během užívání a to rozhodně není legrace. Poppers berte spíše jako kvalitní afrodiziakum a prostředek k uvolnění celého těla a zbavení se zábran.

Účinky jsou však jen krátké ale o to intenzivní!