Do hotelu v Lednici se budete rádi vracet


Hledáte nějaký opravdu výjimečný areál, kde byste si mohli na pár dní vydatně odpočinout? Máte zájem o krásné prostředí a služby na špičkové úrovni? Chcete zde strávit romantický pobyt ve dvou anebo třeba velkou rodinnou dovolenou? V tom případě vám hotely v Lednici vyjdou maximálně vstříc!

pokoj pro hosty

Právě lednicko-valtický areál je jako stvořený k vašemu plnohodnotnému odpočinku. Jedná se o největší komponovanou krajinu v Evropě, která je právem zapsána v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Najdete zde jak jedinečné krásné krajinné stavby, nádherné zámky i menší zámečky, tak jedinečnou krajinu, která vám zajisté učaruje. Můžete se zde jen tak procházet a oddávat se relaxaci pod korunami mohutných stromů, můžete se kochat dokonalým výhledem do okolí z věže Minaretu anebo si vyjet na kole až do chráněné krajinné oblasti Pálava.

hotel

A pokud byste náhodou zatoužili po ruchu velkoměsta, Vídeň je odtud na dosah ruky. Je tedy jasné, že se budete nacházet v samotném centru všeho dění.
Nicméně ani v hotelu se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás krásné ubytování na úrovni a špičkové služby. A nezapomeňte také na to, že se nacházíte na jižní Moravě, kde není nouze o ta nejchutnější vína. Ovšem ani nabídka chutných jídel rozhodně nezůstává pozadu, ať už si je vychutnáte v místním sklípku anebo přímo v hotelové restauraci, třeba při poslechu cimbálové muziky.

Je tedy jasné, že na takový příjemný pobyt jen tak nezapomenete, a je dost pravděpodobné, že se zde budete rádi vracet. V každém případě se vám vyplatí, když si včas rezervujete svůj termín pobytu, protože tak krásný areál nemá přirozeně o návštěvníky žádnou nouzi.
Zdejší pobyt si skvěle užijete jak ve dvou, tak s celou rodinou anebo jako součást pracovní akce, třeba konference. Ve všech případech je zde nachystáno plnohodnotné zázemí pro vaše aktivity.