Bydlete klidně hned

Možná už jste v situaci podobné té výše zmíněné byli a je to pro vás už dávno odbytou záležitostí. Možná ale teprve stojíte před tímto krokem do neznáma, před nakročením do vlastního života, což samozřejmě mimo jiného obnáší i shánění vlastní střechy nad hlavou, a vcelku samozřejmě tápete. Protože nikdo učený z nebe nespadl a těžko byste mohli být výjimkou.
mobilní dům v horách

Pokud právě hloubáte nad tím, zda své dost možná i jediné a navrch ještě vypůjčené peníze investovat spíše do bytu nebo naopak do nějakého menšího domu, jste tady a teď právě na tom nejsprávnějším místě. Protože možná se rozhodnete pro některou z právě se nabízejících variant, ale možná se necháte i inspirovat a zvolíte třetí cestu.
dřevěný karavan

Variantu, díky níž . Variantu jménem mobilheim alias mobilní dům alias dům na kolečkách. Něco, co u nás doposud není zase až tak běžná věc, ale třeba v Americe, jak to vídáme ve filmech, to už docela normální je.
Tento typ bydlení je vlastně snem mnoha mladých rodin, jež v něm dosud nebydlí vesměs jenom proto, že dosud nemají nějaký ten pozemek, na kterém by si dům svých snů zaparkovaly. Mít takový pozemek, už by na něm byly a byly by spokojené, ne-li přímo šťastné. Protože takový dům uprostřed přírody, kdo si ho jenom může dovolit? Když je tento zděný, je to záležitost pro kapitálově zajištěné vyvolené, když je tento mobilní, může si ho dopřát téměř kdokoliv. A to bez zbytečně zdlouhavých stavebních prací, za pouhých nanejvýš několik týdnů.
Jak již zaznělo, stačí mít jenom nějaký ten kousek pozemku, na kterém můžete onen svůj nový dům zaparkovat. Tedy téměř doslova zaparkovat. Prostě si pořídíte vhodný kousek země a na tento si svůj mobilheim necháte jednoduše přivézt a umístit. A bydlení jako takové je připraveno.
mobilní dům u moře

Pak už zbývá jenom nějaký ten zdroj vody a elektřiny, možná i dalších vymožeností civilizace jako je plyn nebo septik či přípojka ke kanalizaci, a bydlíte i v tomto jako lidé.
Protože to také je něco, v čem mají bydlet lidé. To nejsou žádné cirkusácké maringotky ani stavební buňky, v nichž provizorně nocují chlapi na vzdálených stavbách a montážích.
Mobilheimy jsou skutečný nový domov. V němž kdekdo z mladých záhy zapustí kořeny a už nikdy v životě ho ze své vůle neopustí.