Za stažení hudby kriminál?

Podobné vyhrůžky jako v nadpise článku jsou skoro všude a jejich účel je jediný. Vystrašit uživatele tak, aby si hudbu či film koupil a nestahoval bez placení. Což je jistě správná politika, jenže má několik háčků. Ne každý film se dá koupit legálně u nás, ne každá písnička se dá stejnou cestou sehnat. Takže co. My se zde nebudeme probírat ani právními aspekty, ani morálním hlediskem. MY si k tomu řekneme pár vět a tím to zvadlo.

značka Yt

Takže pokud si film nebo hudbu stáhnete do svého počítače, mobilu, nebo jen na nějaké úložiště, ničeho jste se nedopustili a nikdo vám nemůže říci ani bé. NA tohle žádný paragraf prostě neexistuje. Ale pozor. Dílo, které jste si stáhli musí sloužit jen a jedině pro vaší osobní potřebu, jeho další sdílení, nebo obchodování s ním již proti zákonu je a můžete nést někdy velmi tvrdé následky. V kriminále asi neskončíte, ale finanční následky si ponesete zcela určitě. Takže si na to skutečně dávejte pozor.

Otázka číslo dvě pak asi bude znít, jak si to něco potřebné stáhnout, když to nejde. Stáhnou z webu lze naprosto všechno, jen je třeba vědět, jak to zařídit. Musíte znát zdrojový kód?

You Tube

NA škodu to není, ale vy jej potřebovat nebudete, protože se seznámíte s nástrojem, který vše udělá za vás. Jmenuje se YT downloader online a dělá přesně to, co má v názvu. Uloží vám film či zvuk online, bez potřeby instalace softwaru třetí strany. Kterážto instalace může být velmi ošidná a já sám ji proto nikomu nedoporučuji. Už proto že jednotlivé downloadery bývají plné balastu, většinou stejně nefungují a nejhorší je to, že vám do stroje zanesou viry a jinou havěť. Proto je online lepší a bez těchto nebezpečí.

Nuže, pokud i vy chcete něco stáhnout, klikněte si na odkaz výše a pak již jen postupuje podle pokynů, které uvidíte na monitoru. Vše je v češtině, takže nebude mít problém.