Půjčte si párty stan!

Plánujete velkou zahradní párty či svatbu, ale máte obavy ze špatného počasí? Bohužel nemáte žádný přístřešek a kupovat několik malých stanů se opravdu nevyplatí? Rádi bychom vám nabídli pronájem párty stanu, protože to je řešení pro případ, že by pršelo nebo třeba i foukal vítr.

svatba ve stanu

Plánovat venkovní oslavu je skvělé, protože právě ty venkovní akce mají své kouzlo, dá se ugrilovat dobré jídlo a ozdobit třeba velkou zahradu lampionky či balonky je opravdu kouzelné. Pokud plánujete stoly plné jídla, hodně hostů, určitě byste měli myslet i na horší počasí, a s tím pomohou naše stany – nebudete muset nikam nic přenášet, stěhovat a jen si užijete probíhající akci. A co když plánujete akci na podzim nebo brzy na jaře a ještě není tak velké teplo? Není problém dát do stanů speciální ohřívače, které se postarají o vyhřátí prostoru.

Někdy se stane, že není ideální podloží, na kterém by se například dobře tančilo nebo se tam pohodlně usadily stoly a lavice nebo židle. I pro takovou situaci zde máme řešení! Máme připraveny ke stanům podlážky, kterými lze vyrovnat téměř jakýkoli prostor tak, abyste byli spokojeni a mohli uskutečnit program dle vlastních představ.

Velkokapacitní stany jsou velmi praktické, a je pochopitelné, že pro pár akcí nemá cenu je kupovat – například na svatbu. My půjčujeme opravdovou kvalitu za velmi příznivé ceny, tak se na nás určitě obraťte a domluvíme termín.

zapůjčení pivního setu

Pokud byste potřebovali kromě samotného stanu také něco navíc, například nějaké vybavení, jsme opět připraveni. Nabízíme nejrůznější typy nábytku – od pivního setu po krásné stoly i barové stolky, domluvit se můžeme i na zapůjčení klasických židlí nebo pohodlných křesílek a pohovek. Zvlášť na svatbu nebo třeba nějakou prezentační akci se skvěle hodí baldachýny, které skvěle doladí prostor i celkovou atmosféru.