Nevzdávej se

Objemné břicho, velká stehna a mnoho dalších nedostatků na našem těle. Tyhle nedostatky netrápí pouze ženy jak si všichni myslí, ale najdou se zde i muži, kteří nejsou se svým tělem spokojeni. Ale proto je potřeba něco s naším tělem dělat. Spousta je přesvědčená o tom, že když nebudou jíst, tedy vlastně hladovět tak budou i hubnout. A to co jsem si napáchali na svém těle za 5 let, tak za měsíc určitě nezmizí. Proto je dobrá i vytrvalost.

svaly

Muži mají tu výhodu, že hubnutí s vysoké váhy jim jde snadněji než ženám, protože mají na svém těle více svalové hmoty. Ale pokud máme silnou vůli a správně nastavený plán, tak to půjde oběma. Ne nadarmo se říká: Kde je vůle, je i cesta. Dále lidí nevědí, že proto aby hubli je dobré vědět že musím mít nějaký kalorický deficit a taky pohyb. Když už se do zdravého stravování pustíte, tak neskákejte po hlavě. Pořádně si to promyslete, nastudujte a kousek po kousku se nastavujte na zdravý způsob života. Protože pokud se do něčeho budete nutit, nikdo to fungovat nebude a vždy budete začínat. Proto je hubnutí demotivující pro lidi, kteří si myslí, že všechno jde hned.

protein

K hubnutím mužům pomáhá i cvičení, které pro ně může být i jako odreagování. Je fajn najít si parťáka na cvičení a pořádně se do toho opřít. Při hubnutí je taky důležité mít při sobě nějaký ten protein. A proč je důležitý? Svaly! Svaly! Svaly! Bez proteinu, žádné svaly nebudou. Proto jsou naprosto důležité bílkoviny pro posílení svalstva. Kdo jiný touží více po svalech než muži. Proteiny můžete pořídit i v různých příchutí.

  • Vanilka
  • Lesní směs
  • Neutrál
  • Čokoláda

Sami si musíte přijít tomu pravému proteinu na chuť

Dále svou redukci můžete podpořit i doplňky stravy. Pozor, doplněk stravy není nikdy náhrada za plnohodnotné jídlo, to si pamatujte. Zdravá strava je nenahraditelná při redukci.