Jak poznat kvalitní trampolínu

Trampolína může být obrovská zábava, jen je potřeba u ní dbát vždy na bezpečnost a kvalitu. Takový výrobek si ukážeme a zároveň si řekneme, kde ho sehnat.

Jak poznat kvalitní trampolínu

Konstrukční prvky

Koupí trampolíny získají Vaše děti a Vy spoustu zábavně stráveného času a nebudou z ní chtít slézt. Trampolína je prostě velice zábavný prvek, jenž by neměl chybět na žádné zahrádce. Ovšem vybírejte pečlivě, abyste zvolili kvalitní a odolný kus, jenž odolá venku přírodní vlivům na jedničku, a i po pár sezónách se mu nic nestane a vesele ho budete moci používat. Prvním prvkem, jenž je základem celého výrobku je rám, kde je rozhodujících hned několik prvků. Trubky musí mít dostatečný průměr a rozhodující je samozřejmě materiál. Dále k sobě musí být trubky dobře svařeny, a nejen tak ledabyle dolepeny, protože zde by bylo velké riziko prasknutí. Hodně toho poznáte i z povrchu, protože ten musí být ošetřen nějakou antikorozní ochranou.

trampolína na zahradě

Nyní se přesuneme k ochrannému krytu, kde je podmínkou, aby zakrývat veškerý prostor pružin, a hlavně byl pevně upevněn k rámu. Rozhoduje tu i odolnost proti slunci a vodě, protože v opačném případě se začne drolit, což není vůbec příjemné a nákup nového Vás nemine. A posledními dvěma prvky je skákací plachta a ochranná síť. U plachty je důležitý rozměr, protože velká trampolína lépe pruží. Ochranná síť musí být dostatečně pevná, abyste ji při skákání neprotrhli.

Kde nakupovat

Pochybným obchodům s produkty za pár korun se rovnou obloukem vyhněte, protože výrobky zde rozhodně nebudou kvalitní, a navíc zde hrozí riziko ošklivého zranění. A proto raději investujte do něčeho robustnějšího, co Vám vydrží několik sezón. V tomto případě je to trampolína 366, u které máte naprostou jistotu spokojenosti. Díky nim se děti konečně odtrhnou od elektroniky a půdou si hrát dlouhé hodiny ven.

bezpečná trampolína

Zároveň tak naberou svalovou hmotu a posílí držení těla. Když si pořádně zacvičíte, tak rázem bude pryč veškerý stres a starosti, což je mnohem lepší než léky. Tento produkt také vyniká výbornou ochrannou sítí, jenž se postará o naprosté bezpečí.