Dřevostavby se stále drží na předních pozicích v oblíbenosti

  • Není se co divit, dřevostavby mají spoustu skvělých výhod a navíc vypadají opravdu elegantně a vytváří pocit příjemného vzdušného, leč hřejivého domova.
  • Proto jsme pro vás připravili kombinaci dřeva a mobilního domu. Vznikly dřevěné mobilní domy celoroční, ve kterých opravdu můžete bydlet po celý rok, aniž byste si museli dělat starosti se zateplením nebo topením. Vše bude zajištěno v rámci vašeho nejvyššího komfortu užívání.

projekt

V rámci přírody
Líbí se vám styl masivu? Nebo naopak nedáte dopustit na krásný vzhled stromů? Milujete vůni lesa? Chcete se obklopovat těmito materiály? Pak dejte přednost právě dřevěným mobilheimům. Žijte v souladu s přírodou a obklopte se tím, co máte rádi. Vůně jehličí, teplý vzhled krásně barevných odstínů. Možností je spousta na výběr! V dnešní době se používají různé materiály s odlišnými vzory, tvary a barvami. Často se necháváme inspirovat přírodou, a proto mnoho z nich mívá právě také vzor stromů. Ať už jde o buk, dub, jasan, borovici se suky, ořech, švestku, olši či třešeň. Každý může mít trochu jinou barvu, každý typ stromu má totiž jiný podtón, avšak všechny jsou svou krásou výjimečné samy o sobě.

Bydlení po celý rok
Útulné a příjemný bydlení po celý rok. Přesně to poskytují tato obydlí, ve kterých můžete přebývat přes jaro, léto, na podzim i v zimě. Bydlet se v nich dá stejně tak komfortně, jako v jiných běžných zděných domech. Přesvědčte se o tom sami. Připravené jsou pro vás nové produkty v našich skladových zásobách.

dům

Skombinujte to nejlepší z přírody ve vašem novém obydlí

Dům pro vás bude připravený, nový, čistý, krásný a opravdu elegantní. Objekty zateplujeme speciální technologií PUR pěny, která je nejmodernějším systémem zateplování v nynější verzi na trhu. Proto se opravdu můžete spolehnout na kvalitu bydlení. Zajistíme nejvyšší možný komfort. Připravíme pro vás nové a krásné bydlení, ve kterém se rozhodně budete i při první návštěvě cítit jako doma.