Aby byly plné regály

Pokud jezdíte osobním automobilem, třeba každé ráno do práce a odpoledne zpátky domů, nebo na dovolenou po dálnici, nemůžete si nevšimnout, kolik dodávek, nákladních automobilů i vozidel TIR jezdí po našich cestách. Možná si říkáte, proč se více nevyužívá železniční doprava, ale pravdou je, že jak silniční, tak i železniční doprava má své kapacity a zdá se, že oboje je na hranici maximální kapacity.

Být řidič z povolání a trávit každý den v dodávce nebo náklaďáku, to chce pevné nervy, protože určitě nějakou část jízdy strávíte ve frontě, v zácpě, buď u nějakého zúžení cesty nebo kvůli dopravní nehodě. Doba cesty se tak může lehce protáhnout i o několik hodin a pokud na váš náklad netrpělivě čeká cílový zákazník, není to pro nikoho příjemný zážitek.

zásobování

Zásobování obchodů je klíčové pro chod společnosti, ale ještě důležitější je zásobování nemocnic a lékáren. Tady může dojít k mírným zpožděním dodávek, ale pouze v rámci hodin. Zásobování lékáren je klíčové a pokud vám předepíše lékař důležitý lék, který nemůžete v žádné lékárně sehnat, moc dobře víte, o čem je řeč.

Zásobování lékáren často provádí firmy, které jak převážejí léky a zdravotnický materiál, které vyrobí jiné firmy, tak mohou mít své vlastní výrobky, které budou rovněž rozvážet po lékárnách. K takovým patří třeba firma Technolife, která má svou vlastní produkci např. pro děti po narození a péči o novopečené maminky.

zásobování

Zásobování lékáren je důležité ve všech ročních obdobích, ale přece jen nejvíce lékárnu navštěvujeme v době chřipek a respiračních onemocnění. Léky na snížení teploty a pro úlevu od nachlazení potřebuje v této době každý z nás. A pokud nejsou v lékárnách k dostání, mohou mít maminky od miminek velký problém, protože děti se s horečkou vyrovnávají mnohem hůře než dospělí.

Lékárny plné zboží, to je cesta ke zdraví.

Publikováno v Www