Při každodenní péči o pleť ji růžová voda jemně tonizuje, dodává hydrataci a výživu, která je pro citlivou pokožku tolik potřebná. Růžovou vodu je možné rovněž použít jako fixaci make-upu, anebo jako osvěžení během dne.

o   Růžová voda se vyrábí ze stoprocentního výtažku vzácné růže, a to růže damašské. Používání růžové vody z růže damašské se datuje až do starověku, kdy se damašská růže používala v Persii.

o   Růžová voda má jednoduché a čisté složení v bio kvalitě.

o   Tato růžová voda je naprosto vhodná pro všechny typy pleti a péči o pokožku.

o   Růžová voda je ideální i k přípravě rozličných nápojů a pokrmů.

o   Růžová voda má velmi silné a blahodárné účinky na každý typ pokožky.

o   Tato čistě přírodní voda má vysoce pěstící účinky i na velice citlivou pleť.
růžová voda


Čištění a hydratace pleti


Růžovou vodu můžeme využít jako ideální prostředek k čištění naší pleti a k odstraňování nečistot z pokožky.  Předností této čistě přírodní vody je to, že velice blahodárně vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách naší pokožky. Růžová voda však dokáže mnohem více, a to naši pokožku jemně vypínat a zároveň revitalizovat.


Regenerace pleti


V růžové vodě je obsažen extrakt ze vzácné růže damašské. Tento extrakt dokáže velice účinně vyživovat naši pokožku, ale také podporovat a posilovat její přirozenou regenerační schopnost. Naše pleť se potom působením této přírodní růžové vody snadněji hojí a přecitlivělost se snižuje. I z tohoto důvodu je růžová voda vhodná rovněž pro podrážděnou pleť, kupříkladu:

o   po opalování

o   po holení
růžové květiny


Další využití růžové vody


o   Tuto růžovou vodu lze bez jakýchkoliv obav aplikovat také jako regenerační obklad na oči, které jsou oteklé, anebo unavené.

o   Růžovou vodu je možné použít i v kuchyních, kde dodává jemnou a delikátní chuť i vůni do mnoha sladkých pokrmů, dezertů, anebo koktejlů.